Kontakt

Välkommen till TMU

Vi tar gärna emot dina frågor, åsikter eller önskemål. Slå oss en signal, skicka ett mail eller kom förbi på en fika! Oftast är vi på kontoret runt 08.30 - 15.30.

Besök oss

Ralingsåsgården

578 91 Aneby

Ge en gåva

Bankgiro: 5016-3526

Swish: 123 245 00 88

Personal

Pernilla Eklund

Kursföreståndare TEAM
pernilla.eklund@tmu.org

Magnus Ardeby

Huvudledare TMU
magnus.ardeby@tmu.org

Henrik Steen

Kursföreståndare Bibelskola Livskraft
henrik.steen@tmu.org

Christian Edlund

Handledare TEAM
christian.edlund@tmu.org

Sandra Stenmark

Handledare Bibelskola Livskraft
sandra.stenmark@tmu.org

Jonna Arpenvik

Handledare & Administratör
jonna.arpenvik@tmu.org