Kontakt

Välkommen till TMU

Har du något på hjärtat? Vi tar gärna emot dina frågor, åsikter eller önskemål. Slå oss en signal, skicka ett mail eller kom förbi på en fika! Oftast är vi på kontoret runt 8.30 - 15.30.

Besök oss

Ralingsåsgården

578 91 Aneby

Ge en gåva

Bankgiro: 5016-3526

Swish: 123 245 00 88

Personal

Pernilla Eklund

Kursföreståndare TEAM
pernilla.eklund@tmu.org

Magnus Ardeby

Huvudledare TMU
magnus.ardeby@tmu.org

Henrik Steen

Kursföreståndare Bibelskola Livskraft
henrik.steen@tmu.org

Robert Rosman

Kursledare TEAM-Ungdom
robert.rosman@tmu.org

Diana Nylén

Kursledare Lovsångsinriktningen
diana.nylen@tmu.org

Lina Steenari

Administratör
lina.steenari@tmu.org

Christian Samuelsson

Kursledare TEAM-Resa/Leda
christian.samuelsson@tmu.org